Mama Gospel seminaras

Renginio data: 2017 m. lapkričio 9 d.

Laikas: 9:30 val. Trukmė 2 val. 30 min.

Vieta: Konstitucijos pr. 12

Reikalavimai seminaro dalyvėms: būti mama, gebėti dainuoti/giedoti, galėti dalyvauti visame seminare.

 

Seminaras „Mama Gospel“, skirtas mamoms, auginančioms vaikus iki 3 metų (galima ir vyresnius). Jo metu organizatoriai įsipareigoja pasirūpinti savanorių vykdoma vaikų priežiūra.

Seminarą sudaro dvi dalys. Pirmoji dalis skirta susipažinti su gospel muzikos istorija, raida, gospel muzikos atlikimo technika. Antroji dalis – gospel kūrinių, kuriuos seminaro dalyvės turės galimybę atlikti Vilniaus Gospel Atidarymo koncerte, mokymasis. Prieš Atidarymo koncertą numatoma papildoma repeticija kartu su kitais pasirodysiančiais kolektyvais (dėl konkretaus repeticijos laiko mamos bus informuotos vėliau).

Atidarymo koncerte taip pat dalyvaus Lietuvos edukologijos universiteto choras „UNITED Voices, Klaipėdos krašto jungtinis gospel choras „Rising souls“ ir solistė migloko (future soul/pop/soul/eclectic). Atidarymo koncertas vyks lapkričio 9 d., ketvirtadienį, 19 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12).

Registracija į seminarą

Kviečiame registruotis užpildant šią elektroninę registracijos formą.

Kontaktinis asmuo dėl registracijos: Simona Kliševičienė, mob. +370 672 63362, el.p. vilniusgospel@gmail.com

Daugiau informacijos apie Festivalio programą.

Seminaro lektoriai

Marija Monika Diciune_small

MARIJA MONIKA DIČIŪNĖ yra žinoma dainininkė, vokalo pedagogė ir chorų dirigentė. Dainininkė atlieka įvairių žanrų: soul, RnB, pop, džiazo ir gospel stiliaus muziką. Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje moko vokalo specialybės, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dėsto chorinį džiazo dainavimą, dalyvauja įvairiuose savo ir kitų atlikėjų projektuose kaip pagrindinė ar pritariančioji vokalistė. Nuo 2008 m. Marija Monika yra neatsiejama Vilniaus Gospel muzikos festivalio dalis – ją galima išvysti  kiekviename festivalyje kaip vieną iš pagrindinių atlikėjų bei dirigenčių.

Tomas Diziunas_small

TOMAS DIČIŪNAS – jaunosios kartos muzikantas, talentingas pianistas ir gitaristas, nuo 2015 m., baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazo gitaros specialybę, vadovauja LMTA bigbendui. Tomas daug koncertuoja su džiazo muzikos profesionalais Lietuvoje bei užsienyje, su projektais pasirodo įvairiuose festivaliuose. Siekdamas apjungti įvairių žanrų muziką, dažnai naudoja sintezatorius ir kitas elektroninės muzikos priemones. Vaikystėje Tomas dalyvavo klasikinės muzikos konkursuose, vėliau grojo roką, dabar atlieka džiazo ir gospel kompozicijas. Nuo 2010 metų Tomas Dičiūnas – nuolatinis Vilniaus Gospel festivalio dalyvis.