2013 M. lapkričio 9 – 10 d. Vilniaus Gospel festivalio mokymų lektoriai:

Monica Törnqvist Monica Törnqvist – ilgametė Vilniaus gospel festivalio bičiulė, dainininkė, muzikos mokytoja ir chorų vadovė iš Švedijos. Monica baigė Švedijos muzikos universitetą kaip dainininkė ir vokalo pedadogė. Ilgus metus dainavo viename žinomiausių Stokholmo gospel chorų „Credo“, bei vokaliniuose ansambliuose,  kurie talkindavo žymiausiems Švedijos populiarios muzikos atlikėjams. Monica koncertuoja ne tik gimtinėje, bet ir daugelyje kitų šalių, organizuoja ir vedagospel seminarus bei dainavimo pamokas. Vilniuje ji ne kartą įrodė, kad savo nuoširdumu ir spinduliuojančia energija moka pavergti žmonių širdis.
Kristina Žaldokaitė Kristina Žaldokaitė baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo skyriaus dainavimo specialybę, ilgus metus buvo vienintelio Lietuvoje gospel choro „Sounds in G“ vadovė bei nepailstantis Lietuvos scenos žvaigždžių back vokalas. Sceninę patirtį ji kaupė įvairiuose džiazo festivaliuose ir konkursuose, televiziniuose projektuose („Super 5“, „Lietuvos dainų dešimtukas“, „Dainų daina“ ir kt.) bei koncertuodama visoje Lietuvoje. Šiuo metu Kristina yra Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choro vadovė, Vilniaus Gospel festivalio organizatorė, įvairių muzikinių projektų dalyvė bei grupių narė.
Lea Kjeldsen

 

Lea Kjeldsen yra danė, tačiau nuo 1992 m. gyvena Lenkijoje. Ji yra viena iš Gospel asociacijos Lenkijoje įkūrėjų. Lea yra baigusi muzikos ir geografijos magistrantūros studijas Lenkijoje, taip pat verslo vadybos studijas Aarhus universitete Danijoje.

Lea vykdo įvairias veiklas Gospel muzikos asociacijoje jau 12 metų. Ji organizuoja ir kaip lektorė veda įvairius gospel mokymus. Lea dirbo Krokuvos m. gospel choro vadove, taip pat daugiau negu 14 metų organizavo gospel mokymus Krokuvoje – koordinavo bendradarbiavimą su mokymų lektoriais. Dabar ji dirba muzikos mokytoja, kas padeda atrasti lengvesnį kontaktą su jaunais žmonėmis bei plėsti organizacinius gebėjimus. Lea dalyvauja ir semiasi patirties Europos bei JAV tarptautiniuose kultūros renginiuose. Net tris kartus ji dalyvavo Gospel muzikos mokymuose JAV.

Andreas Hemström Andreas Hemström – pianistas ir muzikos mokytojas iš Švedijos.

Šis jaunas, profesionalus ir daug žadantis pianistas baigė gospel muzikos studijas Švedijos Glimåkra Folkhögskola aukštojoje menų mokykloje. Šiuo metu Andreas akomponuoja vienam iš didžiausių Stokholmo m. (Švedija) gospel chorų (chore dainuoja virš 200 dainininkų).

Andreas taip pat aktyviai koncertuoja su muzikos grupe ir bendradarbiauja su Tarptautiniu Stokholmo Gospel muzikos festivaliu.

Jenny Carlsson

 

Jenny Carlsson – kompozitorė, pedagogė, choro „2 Lord“ vadovė ir buvusi žymaus Stokholmogospel choro „Credo“ dainininkė. Jenny dirba muzikos mokytoja mokykloje, veda seminarus vadovams ir chorams iš Švedijos ir Suomijos.

Jenny baigė gospel muzikos studijas Švedijos Glimåkra Folkhögskola aukštojoje menų mokykloje, vėliau – Malmės (Švedija) muzikos akademiją, Ciuricho (Šveicarija) aukštąją meno mokyklą bei Stokholmo Karališkąją muzikos mokyklą.

Jenny kuria gospel giesmes vaikams ir ne tik. 2012 metais jubiliejinio Vilniaus Gospel muzikos festivalio metu skambėjo jos sukurtos giesmės „With a friend like You“ ir „God is power“.