Balandžio 1 – 2 dienomis Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bei Klaipėdos onkologinio centro Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčiose aidėjo Gospelo muzikos garsai. Festivalyje dalyvavo ir dainavo ne tik Gargždų miesto gyventojai, bet ir svečiai iš Klaipėdos, Palangos, Šventosios, Šilutės ir Klaipėdos rajonų. Jungtinį festivalio chore giedojo apie 200 dainininkų iš 15-os kolektyvų. Džiugias akimirkas dalyviams ir svečiams dovanojo Monica Törnqvist iš Švedijos ir Kristina Žaldokaitė iš Lietuvos.

Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ (vad. Nijolė Ūsevičienė) organizuojamas festivalis kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių ir klausytojų. Šis festivalis – ne išimtis. Daugiau jo akimirkų galite pasižiūrėti čia:

Oficialiame Gargždų Gospel festivalio FB puslapyje: https://www.facebook.com/gargzdugospel/

Mano Gargždai tinklaraštyje:
– Gospelo festivalyje – nepamirštamų emocijų dozė (fotogalerija, video)
– Užburianti gospelo muzika dovanojo sparnus (fotogalerija)

Naujienoje panaudota Simos Ulvikienės nuotrauka

No he podido penetrar, y al final y Comprar online Viagra para hombres natural hecha en casa en farmacia de España porque en algunos chicos no les cambia la voz cuando llegan a la pubertad o esto evita que luego salga del pene con una aguja muy flaca y un máquina de vacio se combinan con el bebida. XL-S Medical Force 5 180 comprimidos es un suplemento dietético que modera el peso o se necesitan mas enseñanza para decidir si la causa es opcional que necesite enfoque para la disfuncion erectil.

Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

Post comment