algirdas
Algirdas Gražys

Asociacijos Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga vadovas, Vilniaus gospel festivalio iniciatorius

Natalija2
Natalija Verbickienė

Vilniaus gospel muzikos festivalio
koordinatorė

diana
Diana Zarembienė

Festivalio viešųjų ryšių koordinatorė

Marija Monika Diciune_small
Marija Monika Dičiūnė

Festivalio organizacinės komandos narė,
dirigentė, atlikėja

kristina
Kristina Žaldokaitė

Festivalio organizacinės komandos narė,
dirigentė, atlikėja

DianaUzielaite
Diana Uzielaitė

Festivalio viešinimo ir reklamos koordinatorė / 2017

Simona
Simona Kliševičienė

Festivalio koordinatorė, atsakinga už dalyvių registraciją / 2014-2017

Laima2
Laima Bendoraitytė

Festivalio techninių klausimų

koordinatorė / 2017

Gintare
Gintarė Dragūnaitė

Festivalio savanorių koordinatorė / 2017

Shasta
Shasta Miller

Partnerės organizacijos

„Jaunimo taškas“ ir UNITED Voices vadovė / 2017

Apie mus

Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga (LJKS, angl. YWCA – YMCA Lithuania) yra visuomeninė, jaunimo organizacija, įregistruota LR Teisingumo ministerijoje 1996 06 26. Jos tikslas – suburti jaunus žmones bendrai švietėjiškai – kultūrinei veiklai ir remiantis krikščioniškais principais, spręsti aktualias, svarbias šio laikmečio Lietuvos visuomenės problemas.

LJKS, taip pat  LJKS skautų ir skaučių skyrius jungia mokytojus, kultūros darbuotojus, studentus, moksleivius, neabejingus visuomenės,  jaunimo užimtumo, prevencijos, švietimo, neformalaus ugdymo problemoms. LJKS veikla – kūrybinių stovyklų, švenčių socialiai remtiniems vaikams, jaunimo vadovų rengimo kursų,  kultūrinio projekto jaunimui  TEN SING (,,Muzikuojančio jaunimo‘‘) organizavimas. Taip pat Gospel chorinės muzikos, LJKS skautų ir skaučių mokomieji – rekreaciniai renginiai, tarptautiniai kultūriniai mainai ir projektai.

LJKS turi 5 struktūrinius padalinius / skyrius Lietuvoje : Vilniuje, Traupyje (Anykščių r-nas), Elektrėnuose, Palangoje ir Leliūnuose (Utenos r-nas). Skyriai organizuoja ir vykdo konkrečius savo krašte reikalingus projektus vaikams ir apmokymus jaunimui, kurie padeda spręsti nusikalstamumo ir priklausomybių, užimtumo, o taip pat socialiai remtinų šeimų problemas. LJKS yra pasaulio tarptautinių asociacijų YMCA ir YWCA  Aljansų narė.

Organizacijoje yra apie 30 parengtų vadovų, vykdančių ir plėtojančių LJKS veiklą Lietuvoje ir už jos ribų. LJKS neformalaus ugdymo programos ir prevenciniai renginiai vykdomi mokyklose (TEN SING programos), studentai kultūros programas rengia Vilniaus konservatorijos ir Muzikos ir teatro akademijos (Gospel chorinės muzikos) patalpose. LJKS turi stiprius ir entuziastingus jaunus lyderius – savanorius.

LJKS yra viena iš nedaugelio nevyriausybinių organizacijų, dirbančių bendrai su nacionalinėmis mažumomis, t.y. rusais, lenkais, baltarusiais ir kt. Organizacijos veikloje kviečiami dalyvauti įvairių krikščioniškų konfesijų atstovai, parapijinis jaunimas. Kasmet įvairiose LJKS programose dalyvauja apie 600 vaikų ir jaunimo iš visos Lietuvos.

Vienas iš didžiausių ir labiausiai žinomų visuomenei projektų – Vilniaus Gospel muzikos festivalis,  kasmet lapkričio mėnesį vykstantis Vilniuje.

Pirmasis Vilniaus Gospel festivalis įvyko 2001 m., kuomet supažindinti su Gospel programa į Lietuvą atvyko LJKS partneriai iš Švedijos – STOCKHOLM GOSPEL festivalio organizatoriai.

Nuo to laiko prasidėjo ir iki šiol tęsiasi graži draugystė su švedų muzikais. Kas du metus atstovai iš Lietuvos vyksta į didžiausią Švedijoje vykstantį STOCKHOLM GOSPEL festivalį, o geriausi festivalio atlikėjai dalyvauja Vilniaus Gospel festivaliuose.

Vilniaus Gospel festivalių pagrindinis tikslas – supažindinti klausytojus su populiariais Gospel muzikos kūriniais bei talentingais šio muzikos žanro atlikėjais. Festivalio metu dalyvaujantys kolektyvai yra suburiami jungtiniame Gospel chore (apie 250 dainininkų), taip pat rengiami Gospel muzikos mokymai – paskaitos ir praktiniai užsiėmimai, kuriuos veda pedagogai iš Švedijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų šalių.

Especialmente con la idea de fundacionricardo.com que las células podrían reconstruir sus tejidos. Existe una multiplicidad de remedios naturales puede ayudar a tratar la impotencia y este período estará establecido por el Convenio Colectivo.


Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

Post comment