Programa

 IX VILNIAUS GOSPEL FESTIVALIS
USE ME LORD / LEISKI TAU TARNAUTI

2010 m.  lapkričio 11–14 d.


Lapkričio 11 d. (ketvirtadienį) 21.00 val.
Muzikos klubas „Tamsta“ (Subačiaus g.11A, Vilnius ) 

ATIDARYMO KONCERTAS 

Atlikėjai:
Dainininkas, kompozitorius ir dirigentas Jay T. Hairston (JAV), dainininkė ir dirigentė Monica Tornqvist, dainininkas Sören Myhrberg(Švedija), choras „Sounds in G“ (Lietuva), rimto grupė

 Bilieto kaina: 20 Lt / su LSP 15 Lt
(Bilietai parduodami renginio vietoje)


Lapkričio 13 d. (šeštadienĮ) 19 val.
Vilniaus Šv. Kazimiero (Jėzuitų) bažnyčia (Didžioji g. 34)

JUNGTINIO GOSPEL CHORO KONCERTAS

 Dirigentai / solistai:  Jay T. Hairston (JAV), Monica Tornqvist (Švedija), Girmantė Vaitkutė, Akvilė Kalinaitė, Marija Monika Žalnerauskaitė (Lietuva)

Įėjimas nemokamas


Lapkričio  14 d. (sekmadienĮ) 15 val.
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12)  

GOSPEL MIŠIOS 

Festivalio jungtinis gospel choras,  Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choras

Dirigentai / solistai: Jay T. Hairston (JAV), Monica Tornqvist (Švedija)

Įėjimas nemokamas

Atidarymo koncertas

„VILNIAUS GOSPEL FESTIVALIO 2010“ ATIDARYMO KONCERTAS

Pradžia: 2010 Lapkričio 11, Ketvirtadienis – 21:30 val.
Gyvos muzikos klubas „Tamsta“
(Subačiaus g. 11A, Vilnius)

Dalyvauja: dirigentas, kompozitorius ir solistas JAY T. HAIRSTON (JAV), solistė ir dirigentė MONICA TORNQVIST, solistai SÖREN MYHRBERG (Švedija), GIRMANTĖ VAITKUTĖ, „SOUNDS in G“ gospel choras ir ritmo grupė (Andrej Polevikov, Marius Leskauskas, Dainius Didžiulis, Domas Žostautas, Andrius Kairys).

Lauke po truputį šąla, o į mūsų širdis grįžta šiluma, nes lapkričio 11-14 dienomis sostinėje jau devintąjį kartą „Gerąja naujiena“ dalinsis „Vilniaus Gospel“ festivalis! Šių metų festivalio tema: „Leiski Tau tarnauti“ (angl. Use Me Lord). Festivalio rengėjai – Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga.

„VILNIAUS GOSPEL 2010“ ATIDARYMO KONCERTE bus galima išvysti gospel muzikos profesionalus iš Švedijos, JAV bei Lietuvos. Savo programą atliks Lietuvoje viešinti gospel muzikos žvaigždė, profesionalus dainininkas, kompozitorius ir dirigentas iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Jay T. Hairston. Festivalio atidaryme gospel dvasią skleis ir charizmatiškieji svečiai iš Švedijos – Monica Tornquist ir jai talkinantis dainingasis tenoras Sören Myhrberg. Koncerte taip pat dalyvaus originaliu bei įdomiu kūrinių atlikimu svečiams iš užsienio nenusileidžiantys Lietuvos gospel muzikos atstovai – visiems puikiai pažįstamas choras „Sounds in G“ kartu su ritmo grupe.


Profesionalus gospel muzikos kompozitorius, atlikėjas ir dirigentas JAY T. HAIRSTON iš Jungtinių Amerikos Valstijų dar būdamas labai jaunas paskyrė savo gyvenimą Dievui, kuris, anot jo, suteikė gabumų groti pianinu iš klausos. Baigęs Bowling Green state universitetą, Jay T.organizavo gospel muzikos seminarus Šiaurės Ajovos universitete bei Baldwin-Wallace koledže, kuriuose dalyvaudavo žymūs gospel atlikėjai. Jis koncertavo daugelyje Europos šalių: Anglijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Škotijoje ir Vokietijoje, kur diriguodavo ten vykstančiuose seminaruos. Pastaruoju metu Jay T. Hairston koncertavo Norvegijoje, Švedijoje ir Vokietijoje kaip kviestinė žvaigždė ir seminarų vadovas.

2007 metų gruodį Jay T. Hairston įrašė trečiąjį savo albumą „I Won‘t Forget“ (liet. „Aš nepamiršiu“), kuriame kūrinius atlieka geriausi gospel dainininkai ir muzikantai Šiaurės rytų Ohajyje. „I Won‘t Forget“ albumas yra eklektiškas maldos ir garbinimo dainų, melancholiškų baladžių, istorinių motyvų ir seno gero stiliaus bažnytiškų ritmų mišinys. 1992 metais buvo išleistas pirmasis atlikėjo albumas „I‘m Going On“, 1998 m. antrasis – „Keep My Mind“, kuriame susilieja įvairūs muzikos stiliai.
Jay T. Hairston yra įrašęs kūrinius su Švedijos choru „Celebration Gospel Choir“, kur jis buvo pagrindinis atlikėjas, taip pat su chorais iš Klyvlendo (JAV). Jis dirbo ir su žymiais gospel muzikantais Milton Biggham, Timoty Wright, Walter Hawkins ir daugeliu kitų .Jay T. yra pelnęs daug apdovanojimų („Kas yra kas“ pramogų, švietimo, Amerikos ir pasaulio srityse, Žymus Amerikos jaunuolis ir kt.). Atidarymo koncerte jis atliks įspūdingas savo kūrybos giesmes.

MONICA TORNQVIST – muzikos mokytoja, dainininkė ir dirigentė iš Švedijos. Nuo pat Vilniaus gospel festivalio atsiradimo Lietuvoje ji yra nuolatinė šio festivalio dalyvė. Monica yra koncertavusi visoje Švedijoje bei daugelyje kitų šalių, vedusi gospelseminarus bei dainavimo pamokas. Jos didžiausi pomėgiai yra muzika, vaikai ir sportas (ypač futbolas ir ledo ritulys). Ji sako, jog su muzika gyvena 24 val. per parą. Monica Tornqvist ne kartą įrodė, jog savo nuoširdumu ir spinduliuojančia energija moka pavergti žmonių širdis. Šiais metais ji festivalio atidarymo koncerte atliks keletą solinių numerių kartu su dainininku Sören Myhrberg.

Daugumai muzikos mylėtojų jau gerai pažįstamas choras „SOUNDS IN G“ susikūrė 2004 metais. Choras yra dalyvavęs įvairiuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje (Švedijoje, Vengrijoje, Norvegijoje, Vokietijoje). „Sounds in G“ – tai populiariausias gospel muzikos choras Lietuvoje. Šio choro dėka daugelis Lietuvos klausytojų pažino gospel muziką ir ją pamėgo. Jų kūrinių atlikimas pulsuoja gyvybe, perteikia tikrojo gospelo dvasią. Koncertų metu prie choro prisijungia ritmo grupė – klavišiniai, bosinė gitara, gitara, būgnai. „Sounds in G“ atlieka modernaus gospelo giesmes, spiričiuelius. Atidarymo koncerte „Sounds ing G“ atliks visas chorines partijas kartu su Jay T. Hairston, Monica Tornqvist bei Sören Myhrberg bei keletą solinių giesmių.

Staliukų rezervacija: dienos metu, telefonais (8-5)2124498, 861156496; klubo darbo dienomis nuo 17 val. telefonais 861688300, 869836121,arba el. paštu: club@tamsta.com

Apie renginį galite skaityti: http://www.tamstaclub.lt/renginys/view/152/28

Dalyviams

VILNIAUS GOSPEL FESTIVALIS 2010
USE ME LORD: LEISKI TAU TARNAUTI

Programa

LAPKRIČIO 11 D, KETVIRTADIENIS

Vision trouble, douleurs oculaires, donc en particulier, le délai de l’éjaculation, qui sont Kamagra substrats du Voagra. Dans le même temps, le composé actif Lovegra nous donne notre cher client et l’efficacité du générique est égale. Mais noter que le pénis reste sf-telemed.org pas en érection pendant 4 heures il retombe après éjaculation.

Gyvos muzikos klubas „Tamsta“ – Subačiaus g.11A, Vilnius

21:00 ATIDARYMO KONCERTAS

DALYVAUJA: svečias – dirigentas, kompozitorius ir solistas – JAY T. HAIRSTON (JAV), solistai: Monica Tornquist, Sören Myhrberg (Švedija), Girmantė Vaitkutė (Lietuva), „Sounds in G“ choras ir ritmo grupė (Lietuva)

(Koncertas mokamas)
LAPKRIČIO 12 D., PENKTADIENIS
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kongresų rūmai – Tilto g.16, Vilnius

12 : 30 Dalyvių registracija (LMTA Kongresų rūmai, II a. foje)
14 : 00 Festivalio atidarymas / Gospel programos pristatymas (LMTA Kongresų rūmai, 224 aud.)
14 : 15 Jungtinio choro prasidainavimas (LMTA Kongresų rūmai, 224 aud.)
14 : 30 Seminaras (Gospel istorija, Jay Hairston)
15 : 15 Pertrauka

15 : 30 Seminaras (Gospel dainavimas, Monika Tornquist).
16 : 15 Pertrauka

16 : 30 Darbas grupėse (LMTA Kongresų rūmai, Sopranai – 224 aud., Altai – 219 aud., Tenorai, bosai – 316 aud.)
18 : 30 Vakarienė/Pertrauka
19 : 30–21 : 00 CHORŲ PRISISTATYMO VAKARAS

LAPKRIČIO 13 D., ŠEŠTADIENIS
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kongresų rūmai – Tilto g.16, Vilnius

Šv. Kazimiero (Jėzuitų) bažnyčia – Didžioji g. 34, Vilnius

8 : 30 Dalyvių registracija (naujai atvykusiems, LMTA Kongresų rūmai, II a. foje)
9 : 00 Jungtinio choro prasidainavimas (LMTA Kongresų rūmai, 224 aud.)
9 : 15 Darbas grupėse (LMTA Kongresų rūmai, Sopranai – 224 aud., Altai – 219 aud., Tenorai, bosai – 316 aud.)
11 : 00 Pertrauka
11 : 30 Darbas grupėse (tęsinys)
13 : 15 Pietūs/Pertrauka
14 : 30 Jungtinio choro repeticija su ritmo grupe (Šv. Kazimiero bažnyčia)

16: 30 Pertrauka (mišios Šv. Kazimiero bažnyčioje)
18 : 00 Pasiruošimas koncertui
19 : 00 JUNGTINIO GOSPEL CHORO KONCERTAS (Šv. Kazimiero (Jėzuitų) bažnyčia)
DALYVAUJA: Jungtinis Gospel choras, svečias – dirigentas, kompozitorius ir solistas – JAY T HAIRSTON (JAV), solistai: Monica Tornquist (Švedija), Girmantė Vaitkutė (Lietuva), „Sounds in G“ choras ir ritmo grupė (Lietuva)

LAPKRIČIO 14 D. SEKMADIENIS
LMTA Kongresų rūmai – Tilto g.16, Vilnius
Šv. Jonų bažnyčia – Šv. Jono g.12, Vilnius

10 : 00 Seminaras choro vadovams (LMTA Kongresų rūmai, 224 aud.)
12 : 00 Jungtinio choro repeticija su ritmo grupe (Šv. Jonų bažnyčia)
14 : 00 Pietūs/Pertrauka
15 : 00 JUNGTINIO CHORO GOSPEL MIŠIOS (Šv. Jonų bažnyčia)

DĖL PAPILDOMOS INFORMACIJOS KREIPTIS

el. p.: vilniusgospel@gmail.com,
ljks27@hotmail.com,
tel.: +370 683 51789 – Natalija Verbickienė.


Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

Post comment