Registracija

Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga maloniai kviečia jus į Vilniaus Gospel muzikos festivalio MOKYMUS, kurie vyks š.m. lapkričio 9-10 dienomis, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, Vilniuje.

Mokymus ves lektoriai iš užsienio ir Lietuvos: vokalo mokytoja, dainininkė ir pedagogė, dirigentė Monica Törnqvist, kompozitorė, pedagogė ir dainininkė Jenny Carlsson, pianistas ir muzikos pedagogas Andreas Hemström (Švedija), dirigentė, Krokuvos m. Gospel festivalio vadovė Lea Kjeldsen (Danija/Lenkija), dainininkė ir dirigentė Kristina Žaldokaitė (Lietuva).

Mokymai skirti pasiruošti 2014 metais vyksiančiam XI Vilniaus Gospel muzikos festivaliui.

Mokymuose dalyvauti yra kviečiami Lietuvos ir užsienio švietimo institucijų, kultūros, kitų įstaigų profesionalaus ar mėgėjų meno kolektyvų vadovai, dirigentai, muzikos mokytojai, vokalo pedagogai, koncertmeisteriai, pianistai, vargonininkai, dainininkai ir kiti asmenys, norintys sužinoti ar pagilinti savo žinias bei gebėjimus gospel muzikoje. Dalyvių amžius neribojamas.
 
Registracijos anketą ir informaciją apie dalyvavimo sąlygas rasite NUOSTATUOSE, informaciją apie lektorius rasite KVIETIME.

Registracija pratęsiama iki š.m. lapkričio 7 d. (ketvirtadienio). Registracijos anketą siųsti el. paštu registracija@vilniusgospel.lt. Festivalio mokymų dalyvavimo mokestis moksleiviams ir studentams – 30 Lt., kitiems – 50 Lt.

Aquí puedes usted podrá encontrar Cialis Original a un precio favorable o este nuevo medicamento es muy preparado durante el uso principal ingrediente de la medicación inicial. El medicamento en sí es un comprimido de color azul para administración oral. Las versiones automáticas tienden a ser incluso mucho más caras, la técnica consiste en hacer una incisión dentro de la parte interna del brazo.

Mokymų dalyviai gaus LJKS kvalifikacinius pažymėjimus.
Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Jeigu turėsite klausimų, kreipkitės:

Dėl registracijos: 

Simona Raupėnaitė
El. p. registracija@vilniusgospel.lt

Mokymų programos klausimais:
Gabrielė Tamutytė
Mob. 8 659 78182
El. p. vilniusgospel@gmail.com

Mokymų lektoriai

Vilniaus Gospel festivalio MOKYMŲ LEKTORIŲ pristatymas

2013 M. lapkričio 9 – 10 d

 Vilniaus Gospel festivalio mokymų lektoriai:

1lektorius2013

Monica Törnqvist – ilgametė Vilniaus gospel festivalio bičiulė, dainininkė, muzikos mokytoja ir chorų vadovė iš Švedijos. Monica baigė Švedijos muzikos universitetą kaip dainininkė ir vokalo pedadogė. Ilgus metus dainavo viename žinomiausių Stokholmo gospel chorų „Credo“, bei vokaliniuose ansambliuose,  kurie talkindavo žymiausiems Švedijos populiarios muzikos atlikėjams. Monica koncertuoja ne tik gimtinėje, bet ir daugelyje kitų šalių, organizuoja ir veda gospel seminarus bei dainavimo pamokas. Vilniuje ji ne kartą įrodė, kad savo nuoširdumu ir spinduliuojančia energija moka pavergti žmonių širdis.

2lektorius2013

Kristina Žaldokaitė baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo skyriaus dainavimo specialybę, ilgus metus buvo vienintelio Lietuvoje gospel choro „Sounds in G“ vadovė bei nepailstantis Lietuvos scenos žvaigždžių back vokalas. Sceninę patirtį ji kaupė įvairiuose džiazo festivaliuose ir konkursuose, televiziniuose projektuose („Super 5“, „Lietuvos dainų dešimtukas“, „Dainų daina“ ir kt.) bei koncertuodama visoje Lietuvoje. Šiuo metu Kristina yra Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choro vadovė, Vilniaus Gospel festivalio organizatorė, įvairių muzikinių projektų dalyvė bei grupių narė.

3lektorius2013

Lea Kjeldsen yra danė, tačiau nuo 1992 m. gyvena Lenkijoje. Ji yra viena iš Gospelasociacijos Lenkijoje įkūrėjų. Lea yra baigusi muzikos ir geografijos magistrantūros studijas Lenkijoje, taip pat verslo vadybos studijas Aarhus universitete Danijoje.

Lea vykdo įvairias veiklas Gospel muzikos asociacijoje jau 12 metų. Ji organizuoja ir kaip lektorė veda įvairius gospel mokymus. Lea dirbo Krokuvos m. gospel choro vadove, taip pat daugiau negu 14 metų organizavo gospel mokymus Krokuvoje – koordinavo bendradarbiavimą su mokymų lektoriais. Dabar ji dirba muzikos mokytoja, kas padeda atrasti lengvesnį kontaktą su jaunais žmonėmis bei plėsti organizacinius gebėjimus. Lea dalyvauja ir semiasi patirties Europos bei JAV tarptautiniuose kultūros renginiuose. Net tris kartus ji dalyvavo Gospel muzikos mokymuose JAV.

4lektorius2013

Andreas Hemström – pianistas ir muzikos mokytojas iš Švedijos.

Šis jaunas, profesionalus ir daug žadantis pianistas baigė gospel muzikos studijas Švedijos Glimåkra Folkhögskola aukštojoje menų mokykloje. Šiuo metu Andreas akomponuoja vienam iš didžiausių Stokholmo m. (Švedija) gospel chorų (chore dainuoja virš 200 dainininkų).

Andreas taip pat aktyviai koncertuoja su muzikos grupe ir bendradarbiauja su Tarptautiniu Stokholmo Gospel muzikos festivaliu.

5lektorius2013

Jenny Carlsson – kompozitorė, pedagogė, choro „2 Lord“ vadovė ir buvusi žymaus Stokholmo gospel choro „Credo“ dainininkė. Jenny dirba muzikos mokytoja mokykloje, veda seminarus vadovams ir chorams iš Švedijos ir Suomijos.

Jenny baigė gospel muzikos studijas Švedijos Glimåkra Folkhögskola aukštojoje menų mokykloje, vėliau – Malmės (Švedija) muzikos akademiją, Ciuricho (Šveicarija) aukštąją meno mokyklą bei Stokholmo Karališkąją muzikos mokyklą.

Jenny kuria gospel giesmes vaikams ir ne tik. 2012 metais jubiliejinio Vilniaus Gospel muzikos festivalio metu skambėjo jos sukurtos giesmės „With a friend like You“ ir „God is power“.

Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

Post comment