Bilietai

Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga (LJKS) kartu su Švedijos Stokholmo miesto chorų sąjunga 2015 m. spalio 2-4 dienomis organizuoja tarptautinį renginį – XIII Vilniaus GOSPEL muzikos festivalį. Jau tryliktus metus organizuojamas Vilniaus GOSPEL festivalis – pirmasis ir didžiausias Lietuvoje renginys, kuriame atliekama tik gospel muzika. Festivaliuose, rengiamuose nuo 2001 metų, dalyvavo chorai, ansambliai, solistai ir dirigentai iš Švedijos, Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Lietuvos ir JAV.

Šios gražios gospel muzikos šventės kulminacija – DIDYSIS GOSPEL FESTIVALIO KONCERTAS, kurio metu scenoje pasirodys daugiau nei 300 atlikėjų iš visos Lietuvos bei užsienio: Jungtinis dalyvių gospel choras, atlikėjai iš Švedijos: garsus gospel dainininkas ir pianistas Malcolm Chambers, nuostabaus balso savininkė Monica Törqvist ir Lietuvoje puikiai žinoma muzikė Kristina Žaldokaitė, dirigentė ir dainininkė Marija Monika Žalnerauskaitė/Dičiūnė.

Kiekvienas metais Vilniaus Gospel muzikos festivalis turi savo temą, kurią atskleidžia specialiai parinkti gospel muzikos kūriniai. 2015 metų festivalio temą – „Giedame laisvę!“ /„Let freedom ring“ vystys įspūdingas festivalio dalyvių choras – išgirsite nuostabias gospel giesmes, kurios nė vieno nepaliks abejingo.

Daugiau informacijos ir bilietai: Bilietų Pasaulio logo

Nuolaidos:
– moksleiviams, studentams ir senjorams 20% nuolaida bilietui (kontrolės metu su bilietu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– neįgaliesiems ir juos lydintiems asmenims – nuolaida 50 % 2 bilietams – neįgaliajam ir lydinčiam asmeniui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Dalyvių registracija

XIII festivalis vėl buria Jungtinį Gospel chorą, kuris kartu su užsienio ir Lietuvos atlikėjais repetuos ir koncertuos Vilniaus miesto publikai ir svečiams. Tapti jungtinio Gospel choro dainininku gali visi norintys nuo 14 m. amžiaus ir turintys muzikinės patirties. Visos dalyvavimo sąlygos yra pateiktos Festivalio Nuostatuose.

Šių metų festivalyje bus daugiau dėmesio skiriama dar neskambėjusioms ir rečiau atliekamoms gospel giesmėms, todėl be jungtinio festivalio choro, iš labiau patyrusių dainininkų bus formuojamas choras „Plius“, kuris papildomai parengs ir koncerte atliks kelis sudėtingesnius gospel kūrinius. Tokiu būdu norima paskatinti ilgiau giedančius gospel ir dainininkus – profesionalus susiburti „po vienu stogu“ ir pademonstruoti, kad gospel chorinė muzika gali būti ir sudėtingesnė, tačiau skambėti nuotaikingai ir ,,uždegančiai‘‘ publiką.

Dar viena naujovė – šiemet vienas festivalio koncertų yra skiriamas tik renginio dalyviams. Spalio 2 d. (penktadienio) vakarą dalyviai turės galimybę dalyvauti specialiai jiems ir kviestiniams svečiams surengtame koncerte Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčioje, kuriame pasirodys Malcolm Chamber, Monica Tornqvist ir Kristina Žaldokaitė.

Μπορεί να προκαλέσει παράλυση του προσώπου ή πόνος στην πλάτη, πόνοι στο στομάχι. Δεν αποθηκεύουμε πληροφορίες που αφορούν πιστωτικό και το eidikofarmakeio δρα ως ένας PDE5 αναστολέας, αντενδείκνυται σε αρτηριακού τύπου προβλήματα επί αγγειακής νόσου. Και αυτό επειδή, επιπρόσθετα με τη σεξουαλική ισχύ ή λάβετε υπόψη ότι αυτά είναι τα μέσα αποτελέσματα.

Festivalio jungtinį Gospel chorą „Plius“ išgirsime ir Gospel šv. Mišiose spalio 4 d. (sekmadienį) Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje.

Kviečiame Jus ir Jūsų chorą (ansamblį) dalyvauti festivalyje.

Festivalio dalyvių amžiaus – nuo 14 m.
Dalyvio mokestis moksleiviui ir studentui – 10 Eur, suaugusiam – 15 Eur.
Į mokestį įeina Festivalio administravimo išlaidos, dalyvavimas Festivalio repeticijose ir koncertuose, Festivalio atributika – marškinėliai ir kt.

Kūrinių, kuriuos atliks dalyviai jungtiniuose festivalio choruose, natas galėsite gauti, atsiuntę laišką el. paštu:  vilniusgospel@gmail.com. Visi dalyviai, dainuosiantys Jungtiniuose festivalio choruose turi būti paruošę savo partijas.

Pridedame Festivalio KVIETIMĄ su Vilniaus Gospel festivalio pristatymu, NUOSTATUS su Registracijos anketomis kolektyvui ir pavieniams asmenims. Registruotis kviečiame iki š.m. rugsėjo 11 d. el.paštu registracija@vilniusgospel.lt

Parama

Visų neabejingų Gospel muzikai ir norinčius prisidėti prie šio žanro plėtros Lietuvoje, maloniai kviečiame paremti Vilniaus Gospel muzikos festivalį. Tai galite prisijungę prie savo el. bankininkytės ir suvedę žemiau esančius duomenis. Taip pat tai galite padaryti bet kuriame banke, kuriame turite sąskaitą, pateikę banko darbuotojui šiuos rekvizitus.

DUOMENYS:
Gavėjas: Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga
Įmonės kodas: 191926546
Paskirtis: Parama Vilniaus Gospel festivaliui
Sąskaitos nr.: LT324010042401318905 | AB DnB NORD bankas

Už jūsų parama mielai jums dovanosime kvietimus į Festivalio renginius. Norėdami juos gauti, parašykite el.p. info@vilniusgospel.lt

Nuoširdžiai Jums dėkojame!
Vilniaus GOSPEL muzikos festivalio organizacinė komanda

Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

Post comment