INFORMACIJA APIE 2019 m. VYKSIANTĮ XVII VILNIAUS GOSPEL MUZIKOS FESTIVALĮ 2019 RUOŠIAMA

 

 

 

 

Informacija apie Jubiliejinį 2017 m. vykusį festivalį.

2017 m. lapkričio 9-12 dienomis Vilniuje vyks XV Tarptautinis Vilniaus Gospel muzikos festivalis. Jo metu iš dalyvių bus buriamas Jungtinis Gospel choras, kuris kartu su svečiais – gospel muzikos profesionalais iš Lietuvos ir užsienio atliks koncertines programas Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams. Kviečiame apsilankyti Festivalio renginiuose!

Renginio data: 2017 m. lapkričio 9 d. (ketvirtadienis)

Laikas: 19 val.

Vieta: Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12)

Vilniaus Gospel festivalio atidarymo koncerte pasirodys Lietuvos edukologijos universiteto choras „UNITED Voices, Klaipėdos krašto jungtinis gospel choras „Rising souls“ ir solistė migloko.

Renginys nemokamas!

Atlikėjai

„UNITED Voices“

„UNITED Voices“ – tai daugiau nei choras, tai – bendruomenė, kurią jungia meilė muzikai, draugystė bei noras dalintis evangeliškąja gospel muzika su kitais.

Shastos Miller vadovaujamas jungtinis choras, kasmet pasirodo to paties pavadinimo labdaros koncertuose, kurių metu ne tik skamba džiaugsminga gospel muzika, bet ir ištiesiama pagalbos ranka tiems, kam to labiausiai reikia.

 

„Rising souls“

Neįtikėtina, ką gali muzika! Galinga gospel muzikos jėga užbūrė Klaipėdos krašto jaunuosius dainininkus. Daugiau kaip prieš dešimt metų atvykę į antrąjį Vilniaus Gospel muzikos festivalį, jaunieji dainininkai paliko čia savo širdis. Gospel muzikos užvaldyti pradėjo rengti gospel muzikos festivalius Gargžduose, o vėliau ir Klaipėdoje.

Taip, trys visoje Lietuvoje žinomi kolektyvai – Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dainos studijos „Keberiokšt“ ir  J. Kačinsko muzikos mokyklos ansamblis „Vocalis“ susijungė į vieną, bendrą jungtinį gospel chorą „Rising souls“ .

„Mama Gospel“ seminaro dalyvių choras

„Mama Gospel“ seminaro dalyvių suburtas mamų choras kartu su kitais kolektyvais pristatys seminaro metu paruoštus gospel muzikos kūrinius.

Daugiau informacijos apie „Mama Gospel“ seminarą galite rasti čia.

migloko

Future soul/pop/soul/eclectic. Ant scenos – migloko. Iš kolonėlių – 3D muzikinė kelionė po naktinius džiazo klubus, elektronikos miestus, pas pirmykštes gentis ir bliuzo ugnikalnius. migloko balsas – gilus, tikras ir labai vizualus, todėl jos atliekama muzika skirta ne tik klausyti, bet ir žiūrėti.

migloko = balsas + boomboxas. Tai, kas gimsta kiekvieno koncerto metu iš vintažinių boomboxo garsų ir šviežių migloko eksperimentų.

Renginio data: 2017 m. lapkričio 10 d. (penktadienis)

Laikas: 21 val.

Vieta: Tamsta Klubas (A. Strazdelio g. 1)

Programoje: populiariausios gospel giesmės ir kompozicijos.

Švedų muzikai Malcolmas ir Monica – geri bičiuliai, kuriuos suvedė gospel muzika. Specialiai šiam koncertui jie ruošia gospel hitų programą, kurią klausytojams pristatys kartu su šių metų festivaliui suburtu Gospel ansambliu ir rimto grupe, vadovaujamiems Marijos Monikos ir Tomo Dičiūnų.

Atlikėjai

Monica Törnqvist

Pirmoji ir ilgametė Vilniaus Gospel festivalio bičiulė. Monica Törnqvist yra išsilavinusi muzikos mokytoja, choro dirigentė, vokalo specialistė ir daininikė. Monica ne tik dirba pilnu etatu kaip muzikos mokytoja, bet ir vadovauja gospel chorui, koncertuoja ne tik gimtinėje, bet ir daugelyje kitų šalių, organizuoja ir veda gospel seminarus bei dainavimo pamokas. Ji yra koncertavusi su žinomais gospel muzikos atlikėjais: Jay T. Hairston (JAV), Švedijos gospel „žvaigžde“ Samuel Ljungblach, atlikėju ir Eurovizijos dainų autoriumi Lasse Holm ir kitais. Kaip Monica sako, jai patinka dainuoti gospel muziką, nes joje slypi tiek daug aistros, meilės ir liūdesio, kurį galima išreikšti.

Malcolm Chambers

Profesionalus dainininkas ir pianistas – gospel muzikos atlikėjas iš Švedijos. Malcolmas turi didžiulę gospel muzikos atlikimo patirtį, yra kviečiamas dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose gospel ir džiazo festivaliuose Švedijoje ir užsienyje kaip dainininkas ir dirigentas. Jis yra žinomos švedų nacionalinės televizijos laidos „A song of Joy“ meno direktorius, yra koncertavęs 12000 žmonių auditorijai, dirigavęs chorui, kurį sudarė daugiau negu 5000 dainininkų, dainavęs kartu su tokiais žinomais gospel muzikos atlikėjais kaip Kirk Franklin, Donnie McClurkin, Hezekiah Walker ir kitais.

Marija Monika Dičiūnė

Žinoma dainininkė, vokalo pedagogė ir chorų dirigentė. Dainininkė atlieka įvairių žanrų: soul, RnB, pop, džiazo ir gospel stiliaus muziką. Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje moko vokalo specialybės, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dėsto chorinį džiazo dainavimą, dalyvauja įvairiuose savo ir kitų atlikėjų projektuose kaip pagrindinė ar pritariančioji vokalistė. Nuo 2008 m. Marija Monika yra neatsiejama Vilniaus Gospel muzikos festivalio dalis – ją galima išvysti  kiekviename festivalyje kaip vieną iš pagrindinių atlikėjų bei dirigenčių.

Ritmo grupė

Mindaugas Balčiūnas

Mindaugas Balčiūnas – 31-erių metų klavišininkas, grojantis su daugeliu žinomų Lietuvos pop, rock, world, hip-hop/rap grupių, atlikėjų: G&G Sindikatas, Sel, Balú, Linas Adomaitis, Šorena, Lilas ir Innomine, „Saulius Petreikis World Orchestra“ ir kt. Koncertuojantis ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų: JAV, Norvegija, UK, Airija, Islandija, Rusija ir kitose šalyse. Su grupe „Žalvarinis“ yra koncertavęs pasaulinio garso festivalyje „Henley“ Jungtinėje karalystėje. Dalyvavęs įvairiuose muzikiniuose TV projektuose. Baigęs magistro studijas LMTA A. Anusausko klasėje. Šiuo metu intensyviai ruošiasi naujai susikūrusios grupės Balú pirmojo albumo pristatymo koncertams.

Tomas Dičiūnas

Jaunosios kartos muzikantas, atliekantis įvairią muziką, tačiau dažniausiai matomas džiazo scenoje. Daug koncertuoja su džiazo muzikos profesionalais Lietuvoje bei užsienyje, su savo projektais pasirodo festivaliuose. Nuo mažens dalyvavęs klasikinės muzikos konkursuose, vėliau savęs ieškojęs roko muzikoje, jis pasuko džiazo keliu. Siekdamas apjungti įvairių žanrų muziką, Tomas dažnai naudoja sintezatorius ir kitas elektroninės muzikos priemones. Nuo 2015 m., būdamas 24-ių, pradėjo vadovauti LMTA bigbendui.

Jonas Gliaudelis

Jonas – 22-erių metų būgnininkas, grojantis su tokiomis grupėmis ir atlikėjais, kaip Domas Aleksa Group, Monika Liu, Keymono, Justé, Giedrius Nakas, Reinless, Linas Rimša, Erica Jennings, Linas Adomaitis, Giedrė ir daugeliu kitų. Groti mokėsi Prins Claus Konservatorijoje, Olandijoje, su mokytojais Gene Jackson, Adam Nussbaum, Steve Altenberg, Matt Wilson, Don Braden, Wycliffe Gordon, o pirmieji jo mokytojai ir įkvepėjai Lietuvoje – Marijus Aleksa ir Darius Rudis. Jonas dalyvauja Lietuvos ir užsienio, tiek džiazo, tiek soul, hiphop, pop scenoje, yra laimėjęs ir užėmęs prizines vietas konkursuose Lietuvoje ir užsienyje. 2017 išleido savo, kaip kompozitoriaus/prodiuserio debiutinį EP „Cabin In The Woods“.

 Ernest Germanovič

Ernest Germanovič – vienas perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų (bosinė gitara). 2016 metais pasirodęs kaip solinis atlikėjas laimėjo II-ąją vietą Rusijoje vykusiame tarptautiniame džiazo atlikėjų konkurse. Ernest scenoje pasirodo su pripažinimą jau pelniusiais Lietuvos atlikėjais, taip pat koncertuoja su jaunaisiais Lietuvos džiazo talentais ir įvairiomis elektroninės bei pop muzikos grupėmis. Kasmet su iš Amerikos atvykusiu Gospel choru pasirodo labdaringame koncerte United Voices. Ernestas kaip laisvai samdomas muzikantas dirba įrašų studijose, bendradarbiauja su įvairiais muzikiniais projektais. Jis dalyvavo daugelyje Lietuvos ir užsienio festivalių.

Renginio data: 2017 m. lapkričio 11 d. (šeštadienis)

Laikas: 19 val.

Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30)

Programoje akustiškai atliekamos gospel giesmės ir menininko Arvydo Buinausko (ABLight) kuriami šviesos paveikslai.

Atlikėjai

Gerald T. Smith (JAV)

Gerald T. Smith apibūdinamas kaip vienas talentingiausių JAV muzikų, gospel giesmių autorių ir mokytojų. Geraldas žinomas kaip puikus kompozitorius, dirigentas, pianistas vokalistas, seminarų vedėjas. Jis yra koncertavęs su žymiausiais pasaulio gospel ir kt. muzikos atlikėjais, tokiais kaip Stephanie Mills, Dorian Harewood, Reginald Vel Johnson, George Faison, Evangelist Dorothy Norwood, Minister Byron Cage, Lady Tramaine Hawkins, Lamar Campbell, Richard Smallwood, Rev. James Cleveland ir kt. Lietuvoje Gerald T. Smith lankosi pirmą kartą ir nekantriai laukia susitikimo su festivalio klausytojais ir dalyviais.

Kristina Žaldokaitė

Kristina baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo skyriaus dainavimo specialybę, ilgus metus buvo gospel choro „Sounds in G“ vadovė bei Lietuvos scenos žvaigždžių pritariamasis vokalas. Sceninę patirtį ji kaupė įvairiuose džiazo festivaliuose ir konkursuose, TV projektuose bei koncertuodama Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu Kristina vadovauja Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel chorui, „Gospel komanda HARK!“ grupei, yra Vilniaus Gospel festivalio meno vadovė, įvairių muzikinių projektų dalyvė bei grupių narė. Kristina  aktyviai dalyvauja gospel muzikos veikloje – koncertuoja kaip muzikos atlikėja ir dirigentė, dalyvauja užsienio gospel muzikos festivaliuose ir mokymuose (Švedijoje, Vokietijoje, Lenkijoje), yra nuolatinė Vilniaus Gospel muzikos festivalių lektorė ir meno vadovė. Kristina Žaldokaitė – 2017 m. festivalio menų programos sudarytoja ir koordinatorė, dirigentė ir dainininkė.

Arvydas Buinauskas

Šviesų menininkas, kuriantis šviesos ,,stebuklus“ žymiausiems renginiams Lietuvoje. Koncerte jis kurs šviesos paveikslus, atspindinčius gospel muzikos giesmes.

Renginio data: 2017 m. lapkričio 12 d. (sekmadienis)

Laikas: 16 val.

Vieta: Vilniaus kongresų rūmai (Vilniaus g. 6)

Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga (LJKS) kartu partneriais – asociacija „Jaunimo taškas“ ir renginių organizavimo agentūra „UNITED events“  2017 m. lapkričio 9 – 12 dienomis organizuoja tarptautinį renginį – XV Vilniaus GOSPEL muzikos festivalį. Jau penkioliktus metus organizuojamas Vilniaus Gospel festivalis – pirmasis ir didžiausias Lietuvoje renginys, kuriame atliekama tik gospel muzika. Nuo 2001 metų LJKS rengiamuose festivaliuose dalyvavauja chorai, ansambliai, solistai ir dirigentai iš Švedijos, Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Lietuvos ir JAV.

Nuostabios gospel muzikos šventės kulminacija – DIDYSIS GOSPEL FESTIVALIO PARAMOS KONCERTAS, kurio metu scenoje pasirodys daugiau nei 200 atlikėjų iš visos Lietuvos bei užsienio: jungtinis Gospel choras, gospel žvaigždė Gerald T. Smith (JAV), žymūs gospel atlikėjai iš Švedijos – dainininkas ir pianistas Malcolm Chambers bei nuostabaus balso savininkė Monica Törqvist, Lietuvoje puikiai žinomos gospel muzikės Kristina Žaldokaitė, Marija Monika Dičiūnė, Simona Jundulė, specialiai festivaliui suburta gospel ritmo grupė, vadovaujama Tomo Dičiūno ir koncerto viešnia –  žinoma Lietuvos dainininkė Monika Linkytė.

Lėšos, surinktos už parduotus bilietus į koncertą bei koncerto metu, skiriamos organizacijos „Krizinio nėštumo centras“ veiklai remti.

Atlikėjai

Gerald T. Smith

Gerald T. Smith apibūdinamas kaip vienas talentingiausių JAV muzikų, gospel giesmių autorių ir mokytojų. Geraldas žinomas kaip puikus kompozitorius, dirigentas, pianistas vokalistas, seminarų vedėjas. Jis yra koncertavęs su žymiausiais pasaulio gospel ir kt. muzikos atlikėjais, tokiais kaip Stephanie Mills, Dorian Harewood, Reginald Vel Johnson, George Faison, Evangelist Dorothy Norwood, Minister Byron Cage, Lady Tramaine Hawkins, Lamar Campbell, Richard Smallwood, Rev. James Cleveland ir kt. Lietuvoje Gerald T. Smith lankosi pirmą kartą ir nekantriai laukia susitikimo su festivalio klausytojais ir dalyviais.

Malcolm Chambers

Profesionalus dainininkas ir pianistas – gospel muzikos atlikėjas iš Švedijos. Malcolmas turi didžiulę gospel muzikos atlikimo patirtį, yra kviečiamas dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose gospel ir džiazo festivaliuose Švedijoje ir užsienyje kaip dainininkas ir dirigentas. Jis yra žinomos švedų nacionalinės televizijos laidos „A song of Joy“ meno direktorius, yra koncertavęs 12000 žmonių auditorijai, dirigavęs chorui, kurį sudarė daugiau negu 5000 dainininkų, dainavęs kartu su tokiais žinomais gospel muzikos atlikėjais kaip Kirk Franklin, Donnie McClurkin, Hezekiah Walker ir kitais.

Monica Törnqvist

Pirmoji ir ilgametė Vilniaus Gospel festivalio bičiulė. Monica Törnqvist yra išsilavinusi muzikos mokytoja, choro dirigentė, vokalo specialistė ir daininikė. Monica ne tik dirba pilnu etatu kaip muzikos mokytoja, bet ir vadovauja gospel chorui, koncertuoja ne tik gimtinėje, bet ir daugelyje kitų šalių, organizuoja ir veda gospel seminarus bei dainavimo pamokas. Ji yra koncertavusi su žinomais gospel muzikos atlikėjais: Jay T. Hairston (JAV), Švedijos gospel „žvaigžde“ Samuel Ljungblach, atlikėju ir Eurovizijos dainų autoriumi Lasse Holm ir kitais. Kaip Monica sako, jai patinka dainuoti gospel muziką, nes joje slypi tiek daug aistros, meilės ir liūdesio, kurį galima išreikšti.

Girmantė Vaitkutė

Girmantė kelią profesionalios dainininkės karjeros link pradėjo būtent nuo Vilniaus Gospel festivalio 2005 metais, kuris visų pirma jai atvėrė duris į pritariančiojo vokalo pozicijas. Girmantei teko dirbti su tikrai dideliais Lietuvos vardais, o paskui, pasitiesusi pamatus ir sustiprėjusi, ji ėmė žengti soliniu keliu. Dabar ji dainuoja tiek savo muziką, tiek džiazą, bet, kaip sako ji pati, gospel muzika jos širdyje visada užims ypatingą vietą.

Monika Linkytė

Monika Linkytė – viena populiariausių jaunosios kartos Lietuvos atlikėjų. Pirmą kartą ant scenos užlipusi prieš daugiau nei 20 metų, Monika užaugo lydima muzikos: nuo mažens profesionaliai mokėsi dainavimo, vėliau pati kūrė dainas, o jos debiutinis albumas „Walk With Me“ sulaukė puikaus įvertinimo ir muzikos autoritetų komplimentų. Metų atlikėja, metų albumas ir metų kūrinys – tai tik keletas apdovanojimų, kurie priklauso Monikai. Atlikėjai, klausytojų vertinamai už originalumą, nuoširdumą ir tikrą muziką, priklauso daugiausiai peržiūrų Lietuvos „YouTube“ istorijoje surinkęs dainos įrašas, ji taip pat atstovavo mūsų šalį ir „Eurovizijos“ konkurse. Šiuo metu dainininkė įrašinėja antrąjį albumą, aktyviai koncertuoja ir gyvena tarp Vilniaus ir Londono, kur studijuoja muzikos kūrybą ir atlikimą BIMM universitete.

Jungtinis Gospel choras

Kaip ir kiekviename Vilniaus Gospel festivalyje, viso Festivalio metu vyksta repeticijos su užsiregistravusiais dalyviais – pavieniais asmenimis ir kolektyvais iš įvairių Lietuvos miestų (Gargždų, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Vilniaus ir kt. miestų) – kurie sudaro bendrą Festivalio Jungtinį Gospel chorą. Koncerto metu kartu su koncerto kviestinėmis žvaigždėmis bus atliekamos Festivalio metu paruoštos giesmės.

Marija Monika Dičiūnė

Žinoma dainininkė, vokalo pedagogė ir chorų dirigentė. Dainininkė atlieka įvairių žanrų: soul, RnB, pop, džiazo ir gospel stiliaus muziką. Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje moko vokalo specialybės, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dėsto chorinį džiazo dainavimą, dalyvauja įvairiuose savo ir kitų atlikėjų projektuose kaip pagrindinė ar pritariančioji vokalistė. Nuo 2008 m. Marija Monika yra neatsiejama Vilniaus Gospel muzikos festivalio dalis – ją galima išvysti  kiekviename festivalyje kaip vieną iš pagrindinių atlikėjų bei dirigenčių.

Kristina Žaldokaitė

Kristina baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo skyriaus dainavimo specialybę, ilgus metus buvo gospel choro „Sounds in G“ vadovė bei Lietuvos scenos žvaigždžių pritariamasis vokalas. Sceninę patirtį ji kaupė įvairiuose džiazo festivaliuose ir konkursuose, TV projektuose bei koncertuodama Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu Kristina vadovauja Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel chorui, „Gospel komanda HARK!“ grupei, yra Vilniaus Gospel festivalio meno vadovė, įvairių muzikinių projektų dalyvė bei grupių narė. Kristina  aktyviai dalyvauja gospel muzikos veikloje – koncertuoja kaip muzikos atlikėja ir dirigentė, dalyvauja užsienio gospel muzikos festivaliuose ir mokymuose (Švedijoje, Vokietijoje, Lenkijoje), yra nuolatinė Vilniaus Gospel muzikos festivalių lektorė ir meno vadovė. Kristina Žaldokaitė – 2017 m. festivalio menų programos sudarytoja ir koordinatorė, dirigentė ir dainininkė.

Simona Jundulė

Simona baigė Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, populiariosios muzikos vokalo specialybę, veliau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė džiazo vokalo specialybę, kelis metus vadovavo gospel chorui „Joy“. Šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir Vilniaus universiteto jungtinėje muzikos terapijos magistro strudijų programoje. Jau antrus metus dalyvauja Šv. Jonų bažnyčios gospel choro veikloje kaip choristė ir dirigentė.

Ritmo grupė

Mindaugas Balčiūnas

Mindaugas Balčiūnas – 31-erių metų klavišininkas, grojantis su daugeliu žinomų Lietuvos pop, rock, world, hip-hop/rap grupių, atlikėjų: G&G Sindikatas, Sel, Balú, Linas Adomaitis, Šorena, Lilas ir Innomine, „Saulius Petreikis World Orchestra“ ir kt. Koncertuojantis ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų: JAV, Norvegija, UK, Airija, Islandija, Rusija ir kitose šalyse. Su grupe „Žalvarinis“ yra koncertavęs pasaulinio garso festivalyje „Henley“ Jungtinėje karalystėje. Dalyvavęs įvairiuose muzikiniuose TV projektuose. Baigęs magistro studijas LMTA A. Anusausko klasėje. Šiuo metu intensyviai ruošiasi naujai susikūrusios grupės Balú pirmojo albumo pristatymo koncertams.

Tomas Dičiūnas

Jaunosios kartos muzikantas, atliekantis įvairią muziką, tačiau dažniausiai matomas džiazo scenoje. Daug koncertuoja su džiazo muzikos profesionalais Lietuvoje bei užsienyje, su savo projektais pasirodo festivaliuose. Nuo mažens dalyvavęs klasikinės muzikos konkursuose, vėliau savęs ieškojęs roko muzikoje, jis pasuko džiazo keliu. Siekdamas apjungti įvairių žanrų muziką, Tomas dažnai naudoja sintezatorius ir kitas elektroninės muzikos priemones. Nuo 2015 m., būdamas 24-ių, pradėjo vadovauti LMTA bigbendui.

Jonas Gliaudelis

Jonas – 22-erių metų būgnininkas, grojantis su tokiomis grupėmis ir atlikėjais, kaip Domas Aleksa Group, Monika Liu, Keymono, Justé, Giedrius Nakas, Reinless, Linas Rimša, Erica Jennings, Linas Adomaitis, Giedrė ir daugeliu kitų. Groti mokėsi Prins Claus Konservatorijoje, Olandijoje, su mokytojais Gene Jackson, Adam Nussbaum, Steve Altenberg, Matt Wilson, Don Braden, Wycliffe Gordon, o pirmieji jo mokytojai ir įkvepėjai Lietuvoje – Marijus Aleksa ir Darius Rudis. Jonas dalyvauja Lietuvos ir užsienio, tiek džiazo, tiek soul, hiphop, pop scenoje, yra laimėjęs ir užėmęs prizines vietas konkursuose Lietuvoje ir užsienyje. 2017 išleido savo, kaip kompozitoriaus/prodiuserio debiutinį EP „Cabin In The Woods“.

 Ernest Germanovič

Ernest Germanovič – vienas perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų (bosinė gitara). 2016 metais pasirodęs kaip solinis atlikėjas laimėjo II-ąją vietą Rusijoje vykusiame tarptautiniame džiazo atlikėjų konkurse. Ernest scenoje pasirodo su pripažinimą jau pelniusiais Lietuvos atlikėjais, taip pat koncertuoja su jaunaisiais Lietuvos džiazo talentais ir įvairiomis elektroninės bei pop muzikos grupėmis. Kasmet su iš Amerikos atvykusiu Gospel choru pasirodo labdaringame koncerte United Voices. Ernestas kaip laisvai samdomas muzikantas dirba įrašų studijose, bendradarbiauja su įvairiais muzikiniais projektais. Jis dalyvavo daugelyje Lietuvos ir užsienio festivalių.

Programą Festivalio dalyviams galima rasti čia.