rankos

Kviečiame prisidėti organizuojant festivalį 2017-aisiais metais ir tapti jo savanoriu.

Jeigu norėtum sudalyvauti viename didžiausių Lietuvoje Gospel festivalių, 2017-aisiais metais švęsiantį 15-os metų sukaktį, prisidėti savo darbais ir skiriamu laiku – mūsų komanda laukia Tavęs.
Kviečiame registruotis ČIA.


Savanoris – tai žmogus, skiriantis dalį savo laiko padėti bendruomenės nariams, neimant už tai atlygio, prisiimantis atsakomybę už savanorišką veiklą, siekiantis asmeninio tobulėjimo, naujos patirties įgijimo bei gaunantis dvasinės naudos, kuria dalijasi su bendruomene. (I. Jonutytė, 2000)

XV Tarptautinis Vilniaus Gospel muzikos festivalis, vyksiantis 2017 m. lapkričio mėn. ir vėl burs Jungtinį Gospel chorą, kuris kartu su užsienio ir Lietuvos atlikėjais repetuos ir koncertuos Vilniaus miesto publikai ir svečiams. Tapti jungtinio Gospel choro dainininku galės visi norintys nuo 14 m. amžiaus ir turintys muzikinės patirties. Visos dalyvavimo sąlygos bus pateiktos Festivalio Nuostatuose 2017 m. gegužės mėn.

Festivalio metu skambės gerai žinomos ir naujos Gospel giesmės. Dalyvaus žinomi Gospel atlikėjai iš užsienio ir Lietuvos. Tikimasi sulaukti daugiau kaip 300 dainininkų iš visos Lietuvos.